0

Про нас

            Доставка їжі в Дніпрі досить поширена і вже звична для всіх послуга, яку здійснюють багато ресторанів або служб доставки.

        Доставка їжі додому - зручний та комфортний спосіб організації легкого перекушування або ситного обіду, смачного сніданку чи романтичної вечері.

        Що відрізняє «Фаетон» від інших кафе та ресторанів? Звісно, ​​кухня! Що може бути смачніше за ароматний соковитий стейк, чи рибу, чи овочі, приготовлені на незвичайному американському грилі «Big Green Egg» («Велике Зелене Яйце»)?


        Зручна та комфортна послуга «Доставка їжі додому від Гріль-бару "Фаєтон"» - відмінне рішення для сучасних, мобільних людей, які цінують свій час, а також поважають якісну, безпечну, оригінальну та смачну їжу. У нашому меню доставки ви зможете знайти різноманітні, яскраві та вже улюблені багатьма страви, приготовані на мангалі та багато іншого. Їжа додому від Гріль-бару "Фаєтон" прикрасить як звичайний будній день, так і чудовий святковий вечір. Адже ми доставляємо не просто їжу, ми доставляємо емоції!

        Залишіть довгий годинник приготування на кухні! Насолоджуйтеся життям! А Гріль-бар "Фаетон" подбає, щоб Ваше проведення їжі було зі смаком! Запрошуємо Вас особисто переконатись у цьому.

        Смачного!